Podaruj prezent

Rezerwuj online Rezerwuj
Przejdź niżej

Hotel Spa w Zakopanem

Strefa SPA w naszym hotelu to azyl spokoju z dala od zgiełku i tempa współczesnego świata. To miejsce, w którym budzi się harmonia między ciałem i duszą. Taki jest Logos- niezwykły hotel zaprasza! Warto spędzić tutaj przyjemne chwile podczas wyjazdu w polskie góry i oddać się relaksowi podczas zabiegów.

Wysokiej klasy kosmetyki dedykowane pielęgnacji w spa, doświadczony personel, różnorodne zabiegi na twarz i ciało, relaksacyjne i odprężające masaże - to wszystko pozwoli poprawić Twoje samopoczucie i wygląd.

Atmosfera w Strefie Spa

Wybierając Hotel Logos w Zakopanem, masz możliwość spędzenia czasu w stonowanej kolorystyce, zapewniającej ciepłą i luksusową atmosferę. Pozwól sobie na zasłużony relaks, podczas którego pod okiem naszych wykwalifikowanych specjalistów, można poprawić kondycję ciała i umysłu.

Oferta Strefy Spa Hotelu Logos:

  • łaźnia parowa; temperatura wewnątrz łaźni to 45-50°C, a wilgotność powietrza sięga 100%, aromatyczna woń olejków relaksuje i uspokaja,
  • sauna fińska; charakteryzuje ją najwyższa temperatura ( od 85-100°C) i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza- tylko 10%,
  • jacuzzi,
  • studio cardio,
  • siłownia
  • gabinet masażu

Strefa Hotelu Spa Logos jest czynna w godzinach 16:00-21:00 ( w okresie wakacyjnym 12:00-21:00 )

W związku z pandemią COVID-19  obowiązuje regulamin specjalny dostępny w Recepcji hotelowej, Strefie Spa oraz stronie hotelu.

Szczegółowe informacje:
tel.: +48 18 26 37 020
e-mail: hotel@logos-zakopane.pl
e-mail: rezerwacje@logos-zakopane.pl

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij